İstenmeyen Tüylere Kesin Çözüm
Abone ol

İstenmeyen tüylere kesin çözüm

Tüylenme nedenleri ve tüylenmeye azaltan bitkiler ve tüylenme sorunu için doğal çözüm. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tüylenme sorunu olan ve östrojen hormonu azlığı yaşayan kadınlara nane kürünü öneriyor. Nane kürü istenmeyen tüyleri azaltmakta, hatta zamanla yok olmasını sağlıyor.

 

Sayın Saraçoğlu öncelikle tüylenme nedeninin doktora danışılarak öğrenilmesi gerektiğini, eğer tüylenme sebebi östrojen hormonu eksikliği veya testosteron hormonu fazlalığı ise o zaman nane kürü kullanılabileceğini belirtmektedir. Nane kürünün tüylenmeye karşı kesin çözüm olabileceği yönünde diğer uzmanlar tarafından da dillendirilmektedir.

 

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu taze nane kürünün 1 ay boyunca uygulanmasından sonra yapılacak tahlillerde kadındaki östrojen hormonu seviyesinin arttığını ve tüylenmelerin azaldığını görüleceğini söylemektedir. Nane kürünü kullanmak için dikkat edilmesi gereken husus; kesinlikle kürde kullanılacak nanenin, taze olmasına özen gösterilmeli. Taze nanenin tüylere karşı etkisi daha fazladır.

Tüylenme için bitkisel çözüm: Taze nane kürü

Taze nane kürü bu kadar etkili ise, peki istenmeyen tüyleri yok etmek için taze nane kürü nasıl yapılıyor? Bu konuda daha detaylı bilgiyi ilerleyen günlerde ziyaretçilerimizle paylaşacağız.

 

Ayrıca şunu da söylemek lazım; Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tüylenme tedavisi ve östrojen eksikliği tedavisi için 1 ay süresince öğlenleri ve akşamları öğünlerden 10 dakika önce 1 tutam taze nane tüketilmesini tavsiye etmektedir. Bu, tüylenme için nane kürü, rahatsızlığın seyrine göre dönem dönem uygulanabilir.

Abone ol

Bir önceki yazımız olan Cilt Sorunlarına Doğal Yöntemler başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

3 YORUMLAR

  1. Kadınların korkulu rüyası istenmeyen tüyler ne yaparsak yapalım çıkıyor yine. İstenmeyen tüyler için kesin çözüm olarak sunduğunuz bu uygulamayı denememiştim. Bunu da deneyeyim bari.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz