Mutfak Dekorasyon Önerileri
Abone ol

Dekorasyonda en önemli alanların başında mutfak geliyor. Özellikle ev hanımlar için, zamanının büyük kısmını burada geçiren kadınlar dekorasyon konusunda ince eleyip sık dokuyorlar. Kısa aralıklarla değiştirme gibi bir olanak olmadığı için kullanılacak renklerde oldukça dikkatli olmak gerekiyor.

 

Fazla iddialı göz yoran renkler yerine uç veya pastel renkler tercih edilmeli. Böylece daha ferah ve daha aydınlık bir ortam yaratılabilir. Açık renk kullanılan mutfağa aksesuarlarla renk katabilirsiniz. Son dönemlerde yapılan mutfak dekorasyon önerilerinde ise sıra dışı sandalyeler, avizeler dikkat çekiyor.

Mutfak Dekorasyonun Nelere dikkat Edilmeli?

Mutfak dolaplar dekorasyondaki en önemli parçalardır. Teknik detaylar konusunda iyi olan bir firmayla veya ustayla çalışmalısınız. Tezgahın üstünü gereksiz küçük ev aletleri veya aksesuarlarla doldurmayın. Mutfakta daha rahat çalışmak için kendinize yer açın. Çalışmanıza yardımcı olacak prizlere mutfakta yeterli sayıda yer verin.

Tezgahınızı akrilik veya mermer tercih edin bu tercih sizin ve aileniz için daha sağlıklı olacaktır. Döşemelerin parke olmamasına dikkat edin. Sıcak, nem ve sudan dolayı parkeler mutfak için pek kullanışlı olmayacaktır. Tüylü veya kalın halılar yerine kilim veya yolluk tarzı halılar kullanmak daha akıllıca bir seçim olacaktır.

Mutfak dekorasyon önerisi olarak verdiğimiz bir kaç görselle yetinmeyerek, daha birçok mutfak dekorasyon önerileri istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yada konuya yorum yaparak isteklerinizi belirtirseniz, sizlere uygun mutfak dekorasyon önerileri sunabiliriz.

Abone ol

Bir önceki yazımız olan Ev Dekorasyonunda Raflar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz