Ruj, allık olarak nasıl kullanılır?

Bazen daha doğal görüntü yaratmak için çoğu bayan ruju allık olarak kullanır. Ruj allık olarak nasıl kullanılır özellikle yanaklarınıza noktasal vuruşlar atarak uygulamanız gereklidir. Ve elleriniz ile iyi yaymanız gerekmektedir. Çünkü sadece bir bölgede toplanması hoş görüntü vermez. Ruj allık olarak nasıl kullanılır bu bakımdan da ruj allık olarak kullananlar özellikle buna dikkat etmelidirler.

 

Ve kullanırken de renk tonlarına dikkat edin. Aşırı kırmızı ruj allık olarak uygun bir seçim değildir. Ruj allık olarak nasıl kullanılır daha çok pembe ya da turuncu tonları tercih etmelisiniz. Bu sizi daha da genç gösterecektir. Ve kullandığınız ruj daha yumuşak ve yağlı olmasına da dikkat edin. Böylece kolay yayılacaktır.

 

Ruj seçimi de özellikle cilt tonunuza uygun seçilmelidir. Ruj allık olarak nasıl kullanılır çünkü koyu renkler beyaz tenliler de iyi durmaz. Ve sedefli rujları da allık olarak kullanmayın. Parlak görüntü iyi değildir. Ruj allık olarak nasıl kullanılır bu bakımdan da bu tarz kullanan bayanlar ruj renklerine de dikkat etmelidirler. Daha doğal hava katmak artık daha kolaydır.

 

DERİN GÖZENEK TEMİZLEYİCİSİ

  • 1 çay kaşığı badem unu
  • 1 çay kaşığı ayçiçeği tohumu unu
  • 1 çay kaşığı yulaf ezmesi unu
  • 1 çay kaşığı iyi kalite sebze yağı
  • 1 orta boy olgun domates veya 2,5 cm salatalık parçaları, soyulmuş
  • su

Ne için: normal ve yağlı cilt

Kullanım: haftada bir veya iki defa

Ardmdan: nemlendirici

Hazırlama süresi: 10 ila 15 dakika

Karıştırma: blendır, küçük kase ve kaşık

Saklama: Saklamayın. Gerektikçe karıştırın.

Ürün miktarı: 1 uygulama

Özellik: Bu tarif yüz maskesi olarak kullanım için iki misline çıkarılabilir.

 

Domates veya salatalığı bilendıra koyun ve az miktar su ilave edin, en fazla 1 çorba kaşığı. Sıvılaşana kadar harmanlayın. Süzün. Yumuşak bir hamur elde edene kadar yeterince bitki sıvısı ile unu karıştırın. Yüz ve boyna yayın, kurumaya bırakın, durulayın.

Bir önceki yazımız olan Yaşa Uygun Parfüm Nasıl Seçilir? başlıklı makalemizde Makyaj, Spor ve Stres hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz