Saw Palmetto ve Yararları

Kanser özellikle prostat kanseri çağımızın önemli sorunları arasında yer alır. Saw palmetto ile prostat sorunlarınızın önüne geçeceksiniz. İyi huylu prostatın tedavisinde kullanılır ve başarı oranı yüksektir. İdrar yolları tedavisinde ve özellikle spermin kaliteli şekilde artırılmasında kullanıldı. Sağlıklı bir bünye için düzenli kullanılması gerekir. Doz aşımında mutlaka doktorunuza danışın.

 

Prostat hücrelerinin yok edilmesinde ve ağrılı idrar yapmada özellikle tavsiye edilir. Saw palmetto güvenli kullanımı ile yaygın olarak tavsiye edilir. Erkeklerin testosteron seviyesini etkilediği için önemli bileşimdir. Prostatlı hücrelerin azalmasına yardımcı olur. Düşük hormon düzeylerini dengeler. Cinsel dürtüleri artırır ve doğurganlık oranını yükseltir.

 

İlaç takviyesi kullandığınız zaman mutlaka doktora danışarak dozlarını ayarlamalısınız. Aspirin ve diğer kan sulandırıcı ilaçlarla kullanılması tavsiye edilmez. Bu tarz ürünleri alırken çok seçici olmalı ve kesinlikle markalı ürünleri tercih etmelisiniz. Güçlü etkileşimi sayesinde bedende hemen etkisini hissettirir. Koruyucu etkisi yüksek bir ürün.

 

Erkek sağlığında çok gerekli bir ürün. Saw palmetto ile sağlıklı bir hücre yapısına sahip olacak ve kanser hücrelerinin önüne geçeceksiniz. Kadınlarda da aynı şekilde hormon seviyesini düzenler. Trioid bezini uyarır. Trioid bezinin normal çalışmasına katkı sağlar. Erkek ve kadında cinsel gücü artırır.

 

Günde iki defa kullanılması önerilir. Marka kalitesinde olan ürün grupları ile sağlığı kendinize çekeceksiniz. Kullanımına başlamadan önce kesinlikle ilgili uzman hekimlere sormanızda fayda var. Sağlığınızı etkileme ihtimaline karşı önleminizi almanız gerektiğini unutmayın.

Bir önceki yazımız olan Depresyon Neden Kadınları Vuruyor? başlıklı makalemizde Depresyon, Doğum ve Hamilelik hakkında bilgiler verilmektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz