Shiseido Translucent Pürüzsüzleştirici Pudra
Abone ol

Bir makyaj ne kadar profesyonelce yapılmış olursa olsun, doğallıktan çok uzaksa güzellikten de uzak demektir. Özellikle yanlış pudra seçimleri, bu tarz hataları en fazla ortaya koyan makyaj malzemeleri.

 

Bütün makyaj malzemeleri sihirlidir, bizi olduğumuzdan güzel gösterir, kusurlarımızı gizler. Makyajın önemli bir adımı pudra uygulamak. En önemli hatayı ise pudrayı seçerken yapıyoruz. Bir de makyajımızın gizli kahramanları vardır.

 

Pudranın cilt üzerinde toz gibi görünmesi, dalgalanması kısacası cilt ile bütünleşememesi pudrayı çok itici bir şekilde gösterebilir. Mükemmel pudra cildi pürüzsüzleştirmeli ve doğal görünmeli. Shiseido Translucent Pressed pudra, şuan kozmetik piyasasında bulunan en iyi pudralardan birisi.

 

Shiseido Translucent Pürüzsüzleştirici Pudra

Pudranın formülünde, cildin fazla yağını emen ve parlamayı önleyen mikro tanecikler bulunuyor. Cilde eşit şekilde dağılıyor ve yumuşak bir görünüm veriyor. Shiseido Translucent Pressed pudranın en güzel yanlarından biri ise cilde verdiği inanılmaz pürüzsüz görünüm.

 

Pudranın rengi ciltte, şeffafmış gibi doğal duruyor. Ayrıca pudranın formülünde bulunan pürüzsüzleştirici komplex, cildin olması gereken nem de kalmasını da sağlıyor. Shiseido Translucent Pressed pudra, makyaj kalitesini arttırırken, uzun zaman dayanıklılığını sürdürebilir.

 

Pudralı bir görüntü yaratmadan, cilde yumuşak ve incimsi bir ışıltı verir. Cildi nemli tutar. Her cilt tonu ile uyumludur. Gözeneklerin görünümünü minimize eder, aynı zamanda doğal bir görünüm ve mat bir bitiş sağlar. Yağ emen pudra teknolojisi ile parlamayı azaltarak mat bir görünüm sağlar.

Abone ol

Bir önceki yazımız olan Kontakt Lens Bakımı Nasıl Olmalı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz