Sterilife Diş Fırçası Sterilizatörü
Abone ol

Sterilife Diş Fırçası Saklama Kabı Ve Sterilizatörü özellikle seyahatler sırasında kullanılmalıdır. Bize ait olmayan banyolar ve eşyalar kısacası yabancı her ortam temiz bile görünse virüs ya da bakteri barındırabilir.

 

Sterilife Diş Fırçası Saklama Kabı Ve Sterilizatörü seyahat modeliyle insan sağlığına katkı da bulunur. Seyahat için özel olarak tasarlanan Sterilife Diş Fırçası Saklama Kabı Ve Sterilizatörü kullanımı pratik ve taşıması kolaydır.

 

Sterilife Diş Fırçası Saklama Kabı Ve Sterilizatörü özellikleri

• UV (ultra-viole) ışın teknolojisi
• Bakteri ve virüslerin yok olmasını sağlar.
• Bulaşıcı hastalıkları önler
• Otomatik çalışır
• sterilizasyon süresi bittiğinde otomatik kapanır

 

Özellikle yurt ortamında yetişen çocuklar, kamplar benzeri etkinlikler ya da hastane gibi yerler etkinliklerde hijyen düzenini sağlamak zor olabilir. Güvenilir olmayan yerlerde diş fırçalamak ve hijyenik olmayan bölümlerde diş fırçasını saklamak hiç sağlıklı bir durum değildir.

 

Diş fırçalarının kıl yapısıyla mikrop barındırması çok kolaydır. Özellikle bu tarz ortamlarda bakteri ve virüs riski artar. Bu riski önlemek adına diş fırçasının her gün değişmesi hiç pratik ve ekonomik olmayan bir yöntemdir. Bu yüzden en iyi ve güvenilir çözüm Sterilife Diş Fırçası Saklama Kabı Ve Sterilizatörü

 

Bunun dışında günümüzde benzer teknolojide diş fırçası sterilizatürü de bulunmaktadır. Yakın zaman içerisinde benzer teknolojiye sahip diş fırçaları hakkında da bilgilendirme yazılarımız mavi gün sitemizde yer alacaktır. Mavi gün sitemizi takip etmeyi ihmal etmeyin.

Abone ol

Bir önceki yazımız olan Çocuklarda Horlama Sorunu başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz