Yaşamın İçinden İş Yaşamında Teknoloji
Abone ol

Günümüzde sosyal medya en gözde iletişim araçları arasına girmiştir. Güncel yaşama dair beğenilerimizi ve fikirlerimizi diğer insanlarla sosyal mecrada en açık şekliyle paylaşabilmekteyiz. Modayı yakından takip eden hanımların güncel fikirleri ve düşüncelerini anında paylaşabildikleri yüzlerce sanal ortam bulunmaktadır. Bununla birlikte erkeklerin teknolojik ürün takibini yapabildikleri ve düşüncelerini paylaşabildikleri yine yüzlerce web sayfası bulunmaktadır.

 

Yaşamın İçinden

Yaşam, beraberinde getirdiği tüm heyecanları, aksiyonları insanlara anında sunmaktadır. Gelişen teknolojiyle ve çeşitlenen yaşam alanlarıyla, insanlar tüm heyecanlarını, tüm maceralarını artık rahatça paylaşabilmektedirler.

 

Böylece bir arkadaşımızla bir yere tatile gittiğimizde ya da küçük bir geziye çıktığımızda, ilginç anlarımızı anında ölümsüzleştirebiliir, anında internette tüm arkadaşlarımızla paylaşabiliyor ve hatta bununla ilgili yapılan yorumlara cevap yazabiliyoruz. Öyle ki bununla ilgili tiyatrolar filmler tavsiye alabiliyoruz ve bunları araştırarak görmek istiyoruz.

 

Teknolojinin yaşamımıza kattığı bu renkler artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Artık arkadaşlarımızla gittiğimiz bir mekanda akıllı telefonumuzla mekanın özelliklerini görebiliyor, dilediğimiz alışverişi yapabiliyor ve sonraki gideceğimiz yeri planlayabiliriz.

 

İş Yaşamında Teknoloji

İş yaşamında da gelişen teknolojinin faydalarını görmek mümkündür. İş arkadaşlarımızın güncellemelerini takip ederek güncel yaşamlarına ortak olabiliyoruz. Böylece paylaşımımız her alanda giderek artmaktadır.

 

İnsanlar artık güncel yaşam ile ilgili tüm yaşadıklarını hissettiklerini heyecanlarını anında tüm arkadaşlarıyla paylaşmak istemektedirler. Bu isteği mümkün kılan teknolojiye de her geçen gün daha da bağlanmaktadır.

 

Zaman zaman gittiğimiz tiyatrolarda, sinemalarda ve hatta konserlerde dilediğimiz anda hissettiklerimizi anında binlerce kişiyle paylaşabiliyor ve bunun üzerine yorumlar yapabiliyoruz. Böylece arkadaşlarımızın ve tanıdıklarımızın güncel yaşam ile ilgili görüş ve düşüncelerini bilebiliyoruz. Hepimizin onlarca dostu ve arkadaşıyla gün içinde yaşama dair tüm paylaşımları artık internet üzerinden gerçekleşmekte ve artarak devam etmektedir.

Abone ol

Bir önceki yazımız olan Kişisel Bakım İçin Teknolojiden Yararlanabilirsiniz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz