Yıpranmış Saçları Onarma Yıpranmış Saçlara Maske
Abone ol

Yıpranmış Saçları Onarma

Boyadan, stres, kirlilik ve daha birçok etkenin sebep olduğu yıpranmış saçlar için artık bir çözümümüz var. Yıpranmış saçlara en büyük kötülüğü kendimiz yapıyoruz; zaman ayırmayıp bakım yapmayarak, saç düzleştirici, maşa gibi elektrikli şekillendiricileri aşırı kullanarak zarar veriyoruz. Kurumuş ve yıpranmış saçlar için artık bakım yapma vakti gelmedi mi?

 

Yıpranmış saçlardan kurtulmanız için çok etkili bir maske tarifimiz sizleri bekliyor. Önerdiğimiz saç maskesi sayesinde yıpranmış saçlarınızın bakımını yaparak daha sağlıklı ve ışıl ışıl güzellik dolu saçlara sahip olabilirsiniz.

 

Yıpranmış Saçlara Maske

Öneride bulunarak yazdığımız bu saç maskesi düşündüğünüz gibi maliyeti yüksek ve malzemesi çok maske değildir. Son derece pratik, ucuz ve malzemesi az olan bir saç maskesidir. Yani anlayacağınız size önerdiğimiz saç maskesinin öyle çok fazla bir malzememiz yok. İhtiyacımız olan tek şey; biraz zeytin yağı

 

Bir miktar zeytin yağını, ocakta biraz ısıtıyoruz. Dikkat edin kesinlikle ısı yükselmesin, sadece biraz ılımaya bırakmanız yeterli. Unutmayın ki; hafif ılık olan yağ çeşitleri her zaman cilde daha fazla etkilidir.

 

Ilınmış olan zeytin yağını saçlarımızın diplerinden başlayarak, masajla yedire yedire sürüyoruz. Uçlarına kadar devam ediyoruz sürmeye. Bir havluyu sıcak suya batırıp sıkıyoruz. Sıcak havluyu başımıza sarıyoruz. Bu şekilde saç diplerimiz zeytin yağını daha fazla emecek ve yıpranmış saçlar için maske tarifimiz amacına ulaşmış olacaktır. Mavi gün sitemizde daha fazla saç maskesi önerileri görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Abone ol

Bir önceki yazımız olan Kişisel Bakım İçin Teknolojiden Yararlanabilirsiniz başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz