Zayıf Gösteren Giyim Tarzı Tüyoları
Abone ol

Zayıf görünmek için, zayıf gösteren giyim tarzını uygulayıp, zayıf gösteren kıyafetler ve zayıf gösteren elbise seçimleri yapmalısınız. Zayıf görünmek için, zayıf gösteren giyim tarzı tüyoları adlı yazımıza mutlaka göz atmalısınız. Zayıf gösteren elbiseleri denedikten sonra, kendinizi daha çok beğenmeye başlayacaksınız.

 

Zayıf Gösteren Giyim Tarzları

Zayıf gösteren giyim tarzları arasında ilk sırayı koyu renkler alıyor. Daha sonra ise giydiğiniz kıyafetin kumaşı ve dokusu çok önemli. Düşük belli kıyafetler de, özellikle göbek bölgenizi oldukça yağlı gösteriyor.

 

Zayıf Görünmek İçin Koyu Renk

Görüntüsünden rahatsız olduğunuz bölgeyi koyu renklerle kapatabilirsiniz. Örneğin; siyah ya da lacivert bir giyim tarzı, kilo fazlanızı oldukça etkili bir şekilde saklar. Alt bölgede, basenlerde ve kalçalarda kilo fazlanız varsa, koyu renkli bir giyim tarzıyla rahatlıkla o bölgeyi saklayabilirsiniz.

 

Zayıf Görünmek İçin Aksesuar

Aksesuar kullanmanız dikkatleri o yöne çekeceği için, zayıf görünmeniz de oldukça yararlı olacaktır. Uzun bir kolye ya da sallantılı küpeler sayesinde gözler o aksesuarlara takılacak ve kilo fazlanız olan bölgelere bakılmasını engelleyecektir.

 

Zayıf Görünmek İçin Yüksek Bel

Düşük belli kıyafetler, özellikle göbek bölgesin ve yanlarda biriken yağları fazlasıyla öne çıkarır. Hatta daha çirkin bir görünüm sergiler. Fakat özenle seçilmiş yüksel belli bir etek ya da pantolon göbeği tamamen sarar ve kapatır. Bu da sizi daha zayıf gösterir.

 

Zayıf Görünmek İçin Dikine Çizgili Kıyafetler

Enine çizgiler içeren bir giyim tarzı, kilolu kadınları yaptığı en büyük hatadır. Özellikle boyunuz da kısaysa, dikkat..! Enine çizgili kıyafetler sizi kısa gösterdiğinden, kilolarınız daha çok görünür hale gelir. Eğer zayıf görünmek istiyorsanız, dikey çizgili kıyafetleri tercih etmelisiniz. Dikey çizgiler, hem sizi daha uzun gösterir, hem de daha zayıf görünmenizi sağlar.

 

Zayıf Görünmek İçin Uzun Kıyafetler

Zayıf gösteren giyim tarzları arasına, uzun elbise ve etekler de giriyor. Topuklarınıza kadar uzun bir elbise giydiğinizde, hem oldukça zayıf görüneceksiniz, hem de uzun. Çok kısa ya da kısa uzun arası elbise ve eteklerden kaçının. Seçimleriniz koyu renk olursa, zayıf gösteren giyim tarzı kriterlerine uymuş olacak ve daha zayıf görüneceksiniz.

Abone ol

Bir önceki yazımız olan Genç Kalmanın Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz